Listopad 2009

25.11.09 - Já se chci stěhovat!

25. listopadu 2009 v 19:59 | Mili |  Novinky
Jak nadpis říká já se chci stěhovat! Pryč z tohto zapadákova bez Breyerů!!! Já chci k vám do Čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeech!!!! Fajn, už jsem si vylila srdce tak pokračuji. Včera jsem do- ...ne tohle je tajemství. A nic ze mné nedostranete. Bé-bé! Ale ještě potřebuji fakt hodně zamakat na hodně věcech...No ještě se uvidí. Koně se mají dobře, těší se na Vánoce. A já taky, dárky forever!!!! Snad nedostanu nic s haničkou montovanou. Určitě vím že dostanu ňákou kozmetiku od mamky...hahahá. Já chci dááááááárky...Ale teda Domi se chystá dopichovat do skladu, když se m uto povde, taky je strááášně zvědavý! Jak já xD Ale já radši budu sklad zamykat a vylepším závory na boxech. Hahááá. Mějte se, Mili xD

To je překvapení co? xD

22. listopadu 2009 v 15:38 | Mili |  Novinky
Tak za ten čas co jsem tu nebyla se toho událo...KOně statečně trénujou (i když newím na co xD ). Furt je zima. Dnes ráno se kouknu z okna co nevidim - samý mlíko. Tj. mlha. Nedviděla jsem na zábradlí balkonu. Už tolik neprší i když bahna je víc než dost, co vytváří příznivé podmínky pro Domiho a Tajfíka - teda, můžou se válet kolik chtějí a když je čistíme, myslímže se dívají tak škodolibě...xD Teda v ničem jsem moc neprokročila ( co se týče dek a dárečků na Vánoce) protože se mi za a) nechce za b) zvyknu to dělat večer ale v poslední době dávaj hodně skvělých filmů a já se prostě musím dívat ( Cumlikátor neměl chybu!!!!) a za c) mám hodně práce, naše známá má za týden svátek a já jsem ji slíbila že ji nakreslím obrázky do obchodu ( má tam ty co jsem kreslila v třetím ročníku ). Každej den musím koukat na hanu fontánu,comně neskutečně mučí. Bože, já ji nesnáším. Vejdu do školy, kouknu se k třeťákům - na každém tričku vidím hanu fontánu. Kouknu na pátý ročník - vidím haničku montovanou. Kouknu se na svou retardovanou spolužačku - vidím majlí cirkus! A moje skoro patnáctiletá ségra ji zbožňuji...PROČ JÁ? Teď běží zase...Raděj bych teda koukala na telenovely...Mimochodem jsem vám zapoměla říctz že na Vánoce mám schované piliny pro koníky...*ďábelksý smích* Mějte se, vaše upsaná Mili.

Ahojkyy

12. listopadu 2009 v 11:36 | Aja98 |  Novinky
Dostala jsemse sem z pc ze školy o hodině tak Vám písám!!!!
Jak se máte?
UPOZORŇUJI VÁS!PROBĚHNE KONTROLA SR TAK DOUFÁM ŽE SE ZAPÍŠETE MILÁ SRKA!
Třeba o Kate ani nevím že jsem její SR zajímavé že??!
Omlouvám se že k Vám teď moc nechodím ale po zápisu SR oběhnu všechny neokomentované články za měsíce říjen a listopad tak se nebojte já si to zařídím!
Vypadá to že dneska ještě bude docela hezky a mamka nebude doma takže možná něco nafotím :o)
Jinak porod Treasured Move se blíží! Jak jsme zjistili bude to krásný hřebeček!Porod plánujeme na Pondělí/úterý/středu
Tak končíme pá

A já říkám: ,,Nééé"

11. listopadu 2009 v 21:26 | Mili & Cherry |  News
Fajn, tak dnes výjimečně budu psát článek s Cherrynkou...xD
Mili
Cherry
Nazdárs lidi! A koně. Jo jasně! Jak se máte? Já dost blbě, učitel mně posadil ke klukovi, s kterým je sice sranda ale no on trošičku smrdí xD To seš celá ty. Nejdřív píšeš o sobě a až pak o nás. Egoista. Fajn,, Cherry, potřebuji soucit xD A dnes jsme psali písemku z občanky (fakt nwm na co se to známkuje...aha už vím na dvě věci: hovno a nic) a z fyziky. Fyzika byla strašně lehká ale občanka...no newím nevím. Můžu teď já? No běž. No a teď konečně já, krásná hnědá saddlebredka,se zeleno-zlatýma ribbons, nejhezčí klisna na ranči... Seš trošku namyslená, nezdá se ti? Ticho buď. Tak dneska celej den pršelo, takže dokud se koně, které trénovali dostali do jízdárny, byli celé mokré, vrátaně mně. Výběh je celý rozbahněný, takže i kdyby nepršelo, tak tam nemůžem. Dneska jste měli vidět Silveřiny grimasy, když venku promokla...xD Já jsem z ní nemohla. Tajfunovi ani tak voda nevadí, on je na to zvyklej, přece jen pochází z prostředí, kde jsou koně víc venku i za deště. Domimu zmokla hříva, pak si ji celou dobu v boxe vytřásal. Stejně ji měl celou mokrou. Fajn, zpátky na poličku. Takže tady máte néco z pohledu koně xD Okej, tak se mějte!

Dess

10. listopadu 2009 v 20:22 | Mili |  Novinky
Zase jsem udělala dess, teď z nudy. Mylsím že se mi celkem povedl, už jenom počkat na Aju aby nainstalovala ikonky do menu :D pápá Mili xD

Vánoční dárky!

5. listopadu 2009 v 20:47 | Mili |  Novinky
Ano, už začínám pracovat na vánočních dárcích pro koníky! Silvera už ho má skoro hotovej chybí mi k němu jenom ohlávka, tu udělám zítra. Domimu pletu deku,Tajfík dostane sedlo co jsem udělala (on ho ještě neviděl, hihi xD) a Královna dostane postroj. A Cherrynka dostane new koňské kamarády! Co chystáte provaše koníky na Vánoce vy? I když je to kratší článek, prosím komenty!

Omluva pro SRka

5. listopadu 2009 v 18:52 | Aja98 |  SR-Spřátelení
Já (Aja98) teďkon nemám moc času.Ten budu mít až o víkendu tak to oběhnu u SRek co nejvíce článků a ty okomentuji
Tady omluva:

New dess

3. listopadu 2009 v 20:29 | Mili
já jen krátce, udělala jsem new dess, zítra udělám ikonky. Pá Mili!

Fantazírování

1. listopadu 2009 v 16:26 | Mili
Akorát si tak fantazíruji xD Když budu dospělá budu multimilionářka. Peníze vydělám, když na trh uvedu operační systém Cherrystar s grafickým programem CHerrystar´s Graphic a sérii PC her s názvem Cherrystar and her friends. Ovšem tyhle programy se budu neustále vylešpovat a na trhu budou za rozumnou cenu xD Když už budu bohatá, někde si vydražím Make a Wish. Ještěbudu vlastnit Justadream, Thee Desperada, Azhara a všechny americké saddlebredy odBreyera co se mi povede sehnat + alespoň jednoho PS Chipsa. Skvostem mé sbírky bude velká Conga Line Esprita (kdoví kolik modelů na jeho moldu bude) a CM Cefnoakpark Bouncer z kterého bude roztomilý paint poník s jedním modrým očkem.Pak v mém domě bude velká realistická farma s koníkama Stablemates a statek s Mini Whinnies. A ještě budu mít SCH. Ty sjem si ještě nevyfantazírovala xD Za domem plným Breyer horses bude velká krásná dřevěná stáj s mou černou arabskou klisnou a poníkem mých dětí. Přečteno?

PS: Tohleje číré fantazírování, čiže se to nikdy nestane. Leda tak v mých snech.
PS2: Kolik je 255 Kč v přepočtu na eura? xD