Září 2009

Výsledek:tajný kód

28. září 2009 v 12:34 | Aja98 |  Novinky
Výsledek je Welcome!Podle mě to bylo jednoduché :o)
Kdo uhádl?
Silvera
Koňařka
Alki
Meea*
liška
kiiki
Elen
Rikky_1-napsala jako první!

Diplomky budou,ale musím si uklízet pokojíček.
Kdo bude chtít věcnou odměnu musíte mi napsat na e-mail tesarova.aja@seznam.cz
Tak si pište!

A kelímek za kelímkem xD

26. září 2009 v 21:57 | Mili |  Co jsme dělali
Včera byl docela hezký den. Já jsem ze školy odešla po druhé hodině, protože jsem dostala migrénu. A jak tak sedím u vrátničky na vrátnici a čekám na babču, stanu se svědkem doplňování mlíka do školského automatu. V automatu je dokopy 420 kelímku a ten pán je musel dávat po jednom...xD Chudák xD Jak jsem se vrátila domů, vyspala jsem se a bylo mi fajn. Ale hlava mně bolela tak až jsem měla pocit že mi ji někdo řeže na půlku. Konící se mají fajnově. Trénují s chutí a taky je rozmazlujeme. Dostávají tu nejlepší péči, jakou jim můžem poskytnout. Zachvilku se pustím do výroby sedlovny. I kdyžto bude nic moc, alespoň něco to bude. Cherry de Wall se pořád předvádí na poličce . Připadá mi hodně majestátní, i když je to klisna a né hřebec. Za níjsem postavila krystal od mamky. Cherry při něm hezky vyniká! Foťák jsem od mamky ještě nevymanila, takže fotky zatím nejsou. Je to jen kratší článeček ,omlouvám se. Mějte se, Mili.

23.9.2009

23. září 2009 v 21:05 | Mili |  Co jsme dělali
První novinka! Dneska jsem dokončila svoje první sedlo a jsem na něj pyšná! I když jsem přišila třmeny opačně a podbřišník je trošičku volný ( ještě ho skrátím) jsem s ním spokojenáa myslím,že na začátečníka je hezké! I když sjem ho musela sešívat, protože lepidlomi nedrželo. A dokázala sjem to bez újmy na zdraví xD Koníci jak vždy tvrdě trénujou a každým dnem jsou lepší a lepší! i když furt chytám záchvaty smíchu, kdyžvidím Žanetu na Královné, vypadá tsrašné komicky. No a dneska se začala smát i Žaneta, přestala dávat pozor a Královna ji odmítla skočit. Žaneta přeletěla plavným saltem ponad překážku a přistála na zadku. To jsem se začala smát ještě víc. Žaneta se naštvala a dnes už odmítla dál trénovat. Ve škole byla sranda. Na angličtine jsme se celeou hodinu tlemily jak šílené, protože v učebnici máme takový komix kde jeden klukvypadá jak homosexuál. Ale on se v tom komixu zamiluje do jedné dívky. A z toho jsme chytali ještě větší záchvaty smíchu. Proto sjme se schovaliza knihy a tamjsme se dál potichutlemily, až dokud nám úča neoznámila výsledky testu - já měla 94,54% to je nejhorší výsledek, který jsem kdy na anglině dosáhla! Vždycky mívám 100% nebo 99% tak jsem ostala úplně v šoku. Na dějáku jsme se učili o Francii-no comment. Na fyzice jsme počítali rychlost, je to lehké. Na občance už ani nwm co, ale mné zkloušela učitelka, tak jsem dostala jak jinak jedničku. Na těláku bylo lajáro kempinge - já jsem částečné osvobozena od těláku, takže jsem béhala jenom dvéstovku,zatím co ostatní holky běželi osmstovku a kluci tisícovku a tak jim třeba. Na slovině udělala úča to nejlepší co mohla udělat - dala nám za úkol napsat horrorový příběh! huráá! Už mám námět, bude to tak strašidelné že se všichni pos*rou. (Promiňte). Na matice jsme brali zlomky, byloto lehké, tak jsem dostala další jedničku. Tak to je ode mně vše, mějte se!

Novinky!

22. září 2009 v 19:59 | Mili |  Novinky
To nejhlavnější! U app začíná soutěž o nej ranch roku 2009 a my jsme v seznamu vybraných ranchů! Musíme doufat že se všichni umístíme co nejlíp! Konící jsou tak rozrušení, že trénujou ještě usilovněj jak doteď! A já? Mně škola tak vyčerpává, že nestíhám nic. Zítra mám zase 7 hodin, to je snad zlej se! Děják, matika, slovenčina, tělák, fyzika, ájina a poslední předmět už si ani nepamatuji. Tragedie. No nic, já už končím, mějte se.

Tajný kód!

22. září 2009 v 19:26 | Aja98 |  Novinky
Na novém desingu je na hoře takový klikihák první písmo/znak vypadá jako podkova další jako znak euro,pak takové obrácené y atd....
Máte za úkol poznat CO to je za SLOVO.
Kdo pozná dostane jak internetovou tak asi i reálnou odmnu
Pokavaď jste nenašly kde to je tak tady ještě ukázka:
To je ono
Menší nápověda:Bývá to napsaný všude,můžete to vidět i přřed městem a je to anglicky!Je to většinou napsané na blogách na desingu nebo jinde.To 2 a poslední písmeno jsou e(i tak to vypadá)A ten vykřičník není klikihák ale vikřičník
Dle mě to není tak těžké!!
Tak pište nedávám limity jen správnost!!

Zdravím!

22. září 2009 v 18:12 | Aja98 |  Novinky
Zdravím tě!Něměla jsem čas tak se omlouvám.Každý den 6 hodin +kroužky a učit se jelikož chodím na gympl.
Jistě sis všimla new desingu hezu ne?Na ranchi nic nového,jen se bude stavět nová dřevěná stáj pro schleich .
Fakt se moc omlouvám je toho na mě dost už od 2 týdne písemky tenhle týden asik 3-4 joo
Ještě du dělat ikony do menu tak pápáá

Mili píše xD

14. září 2009 v 19:40 | Mili |  Novinky
Taaak píšu článek. Rozvrh dopadl katastrofálně - 2x do týdne 7 hodin a 6 hodin matiky za týden. To je noční mora! Ranch se má dobře. Královna trénuje ( i kdyžse při tréninku pořád cehctám jak šílená, protože Žaneta na ni vypadá dost divně), Tajfun taky a celý ranch taky xD Blíží se zima ale myslím, že ji zvládneme bez problémů , dek máme dost. Taky budem mít new sedlo a uzdečku jestli se m ito podaŕí. Mamka mi totiž odněkud z hlubin skříňky na náradí vyhrabala červenou koženku.To byla radost! To je ode mně vše! Mějte se!

PS: hezu koník, ne?

Zastřelim se Morteinem xD

1. září 2009 v 15:54 | Mili
Mortein je hubič hmyzu. Nad počítačem máme na steně rozmáčklého komáře. Mamka včera přichytila babku jak ho stříká Morteinem a říká : ,,Už mně nepokoušeš ty howado jedno!" Pak ji mamka musela vysvětlovat že ten komář je už 24 hodin mrtvej...xD K věci - zítra jdudo školy, sakra! Budu s kámoškou mít příhovor (jdu vyskočit) Ale to přežiju. Dál jsem zvědavá na ten rozvrh hodin co budeme mít. A taky mně zajímá kolikkrát do tejdne nám dají fráninu. A práci s počítačem. Tak se mějte, vaše Mili.