Duben 2009

Gympl-Jak to dopadlo?

26. dubna 2009 v 13:02 | Aja98 |  O nás
Takže já Aja98 sem se na gympl dostala!Jsem 26. z 30.!!!
liška je 30. je těsne pod čarou nevím jestli jí vezmou :-((( uvidíme ;-) tak jo a možná až zítra bude článek o návštěvě ranche Ohája

Středa 22.4--čtěte!!

24. dubna 2009 v 19:00 | Aja98 |  Co jsme dělali
Barbaro(ebay.com)Ilustrační foto
Tento den jsem dělala přijímací zkoušky na osmileté gymnázium Jiřího z Poděbrad v Poděbradech xD.Koníci mi držely palce(samozřejmě jenom jako) snad se to podaří a když se tam dostanu tak je to super Motiv pro to říct si třeba o Breyera!!MNo jak budu na ranchi ohajo tak jsme se s liškou dohodly že by mi pomohla si nějakého vybrat ale radši nedoufám protože když v něco hodně doufám a věřím že to vyjde tak někdo řekne na to NE a mám po srandě :-(( Mnoo tak uvidíme radši hold nebudu doufat ;-) držte mi palečky!Výsledky se dozvím úterý 28.4. na stránkách gymnázia

Návštěva ranche Ohájo!+new breyer!

23. dubna 2009 v 14:27 | Aja98 |  Novinky
Sice liška z ranche ohájo už u nás byla ale to neměla ranch ani breyera.o a tenhle týden sme si našly čas a pojedu já (Aja98) navštívit ranch Ohájo!Vezmu k lišce Polarise a ten se mocinky těší na Salpicada uvidíme jak se Salpíkem bude vycházet protože je Poli celkem vybíravý,štěstí u něj mají dovedové xD.Snad bude mít to štěstí i Salpicado!
Ale určo jste si všimly že mluvím o Polarisovi že??Ano mám ho doma!A mám doma i mini whinnies a spoustu bonusů...takže tady je to co mi přišlo:
Polaris
U Polarise byl:sáček s logem breyer,certifikát pravosti,podstavec,a dlouhý katalog 2006
Bonusy:Mini Whinnies
Tužka Breyer
Propiska Breyer
Placka Breyer
Nafotila bych ale foťák je vybitý a nabíječka rozbitá ale já si nevymýšlím!Já moc ráda fotím kdyť víte ale hold tohle...mno ale řeknu tátovi jestli by nešlo alespoň pár fotek kterých sem stihla před vybitím dát na pc :-)) Tak jo k lišce se opravdu těším ;-) Pak napíšu v Neděly článek co jsme dělaly!Možná dneska ještě nějaký napíšu uvidíme!

21.4.2009

21. dubna 2009 v 16:07 | Mili |  Co jsme dělali
Dneska jak jsem přišla ze školy, Tajfun byl ve výběhu, Silvera v boxe a Yesterday tu nebyla vůbec. Na stolku v domě jsem našla odkaz : ,,Jsem na vyjížďce u jezera. Žaneta." MOc času jsem neměla,akorát na opběd, protože jsem musela jít psát test z Aj. Když jsem do sebe rychle všechno naházela, rozloučila jsem se s koníkma. Silvera byla sklamaná , že jsem ji nevzala na vyjíˇžďku na ruce, jak to běžně dělám.Tajfun si spokojeně poběhoval po výběhu.

Když jsem se vrátila , byli klisny ve výběhu a Tajfun se Žanetou v jízdárně skákali. Já jsem teda vzala nedočkavou Silveru na vyjížďku ( nejdřív jsem ji ,,odzelenila"). Byla moc poslušná, ne jak obyčejně, když skáče a tahá se dopředu. Byli sme venku tak hodinku a pak jsme se vrátili domů.

Božíííí!!!

11. dubna 2009 v 16:43 | Mili
Dneska jsem běhala po Googli a dala jsem hledat Breyer Peter Stone. Našla jsem jeden úžasnej obrázek!!!!


Nmeáte pocit, že je tam živý kůň? Já si to nejdřív myslela, ale jak jsem to zvĚtšila zjisitla jsem, že je to model!!! Kráásnýý!! Pište komenty, jak se vám líbí!

Fotky

5. dubna 2009 v 18:25 | Mili
Tak teda můžu být na sebe hrdá! tyhle fotky se možná dajínazvat uměleckými!!! Nekopírujte, jinak budu vraždit!
Tak tahle fotka je úžasná!!! Silvera je talent na pózování!!!
Hlavička je trochu mázlá...Nějak se mi podařilo zaostřit na trup a né na celé tělo
Tajfun...Klusající nádhera!
Má hezká kopýtka...
Tahle fotka se mi líbí!
Taky moc hezké!
Cherry mi zapózovala jen jednou,neměla chuť na focení. Fotka se vydařila ( že mě hanba nefackuje , takhle se naparovat!)
Dost mázlá, nelíbí se mi!
Taky trošku mázlé ale hezké! Ohlávka se nám trošku překroutila...
Tak co líbilo? Pls komenty!!!

Teplé dny

4. dubna 2009 v 17:02 | Mili |  Co jsme dělali
Tak jaksi máme od začátku měsíce teplé dny. Teploty se u nás pohybujou kolem 18 - 21 °C. Koníci sice normal trénujou, ale v čase odpočinku je ve stáji nenechávám( v případě Cherry na poličce). Napustila jsem do jedné velké nádoby vodu a pouštím je do výběhu. Koníci mají ve výběhu světlo i stín. Moc se jim to líbí, že nejsou ve stáji,protože je jim ve stáji dost horko.Tak teda řádí ve výběhu.Silvera by sice chtěla prázdniny, ale trénink nesmíme přerušit. Tajfun je moc spokojenej, protože může stále běhat. V noci je ale zavíráme do stáje. Já jsem s počasím spokojená. Počasí mi připravilo ideální podmínky na jízdu v terénu, takže když se počasí do příštího víkendu nezmění, pojedeme s koníkmi na celodenní výlet. Tak doufejme ať nám počasí přeje :-)