Březen 2009

Žéééby?

31. března 2009 v 21:14 | Mili
Ehm...inteligentní nadpis...Tak . Na ebay jsem dala hledat ,,Appendix". Nemyslím slepé střevo ale koně od Breyera. Kdo to newí, takmodel Appendix AQH 2009 si zanedlouho koupím od Appy z e-shopu. Takže, jak si tak hledám našla jsem tohle. Jestli jsou mé dohady správné jedná se o přebarvený model Appendix AQH 2009. Tady jsoufotky:
Kdo by chtěl víc fotek ať KLIKNE!

Ráno ve výběhu + new ohlávka

28. března 2009 v 15:11 | Mili |  Co jsme dělali
Tak dneska ráno sejdu dolů ( půl desátý xD ) a vidím že koníci jsou ve výběhu a Žaneta už usilovně upratuje boxy. Nedalo mi to a musela jsem je vyfotit. Za kvalitu se strašně omlouvám, foceno bylo totiž mobilem.
Ohlávečka :)
Tajfun si bezstarostně klusá a zřejmě ho ani nezajímá, že fotím!
zajímavá fotečka ! Nechtělo se mi otáčet xDJe to camargueské hříbo, usilovně čekající na maminku! Zatím ho vychovává Silvera.
Ze ptačí perspektivy...
Zajímavá fotka! méla být spíš Silveřina ale nějak se mi podařilo zaostřit na Tajfuna( víceméně). Nějak ošklivě kouká do objektivu nemyslíte? xD
A někdo se nám do výběhu vloupal! Neznačkový dalmatin Bongo. Tajfunovi to starosti nedělá , vidíte, dál klusáí i když vidíte jen jeho nohy xD

To by bylo vše. Já se nasnídala, koníci se ve výběhu vybláznili a pak jsme je dali do boxů ať se nabumbají . Pak byla hodinová pauza a trénink.

Jak sme se koupali

23. března 2009 v 13:25 | Mili |  Novinky
Tak jsem pro vás připravila zajímavý článek . Budou v něm psát i Silvera a Tajfun .
Silvera
Tajfun
Já :-)

Včera jsme po oběde odpočívali. Tajfun se válel po výběhu...Neříkej to ,,válel" jakokdyby jsem byl prase! Nepřerušuj ji Tajfune! Takže Tajfun se válel po výběhu, Cherry byla na poličce jak vždy a já jsem byla v boxe. Pak přišla ke mně do boxu tady Mili , nasadila mi ohlávku a odvedla mě do jedné místnosti kde jsem v životě nebyla. Byla tam fúra lahviček a krabiček. Mili mě postavila do jákehosi bazénku a pustila na mě vodu. Pak sebrala takovou zeleno-žluto-bílou kostku a začala mě s nímpotírat. Hezky voněl! Taky jsem si všimla že na mně zanechal pěnu. Milina mně znovupustila vodu,vyutírala mě dosucha a odvedla z5 do mého boxu a ještě mi nasadila mojí měkkoučkou,oranžovou pletenou deku. Pak přišla ke mně do výběhu a opakoval se stejný proces jako se Silverou. Mě ta kostka moc příjemně nevoněla, ale když se jí to líbí, tak se jí to líbí. Já taky dostal deku, ale nedali mě zpátky do výběhu! To mě trocha pobouřilo, protože výběh mám moc rád a chtěl jsem tam zůstat. Namísto toho jsem však musel být v boxe. Tajfune, nemluv o boxe jakoby to byli mučidla! Vidíte,teď jste hezky čistí a lesklí! Taky jsem koupala Cherrynku ale tu už jsem využila foto-radu od Appy. Cherry se teď hezky předvádí na poličce. Koupání bylo velice zábavné! Koníci už se těší na léto kdy se budou koupat častěj! Mají vaši koníci taky radi koupání?Pls komenty! :-)

Jezírko

22. března 2009 v 14:23 | Aja98 |  Co jsme dělali
Přemýšlela jsem o Jezírku,tak si ho udělám!Nakoupím různý ptáky jako husy,kachny,kouhouty,slepice a možná i nějaké ryby!Také už jsem ptákům udělala takový kurník zatím jen pro 6 ale snad se to zvětší nejhorší je že velkou část parapetu mi zabrala mamka svýma rajskýma jelikož je tam krásné sluníčko!A když už to tam tak hřeje tak bych tam mohla udělat i čerpadlo na vodu která bude porudit na ranch!A také tam bude na studenou!Takže bude to hezké pozadí na fotky,užitečná voda na ranch,okolí pro vyjížďky a prostředí pro ptáčky a možná ještě nějaká hospodářská zvířata!Pište plsky komenty

Další SR

3. března 2009 v 16:07 | Mili |  SR-Spřátelení

Je to kačka z ranch-ursula.blog.cz Moc ji děkujeme za spřátelení.

Od ní:
Díky je krásnej!